Zajęcia dla malucha w Warszawie na Bemowie – Kontakt z Hop i bęc

Zajęcia Hop i bęc  to warsztaty dla maluszków odbywające się w Warszawie na Bemowie, oferujące dzieciom od 20. miesiąca życia do 3,5 lat ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe z elementami zajęć adaptacyjnych, mające na celu przygotowanie dziecka do pójścia do przedszkola. Podczas prowadzonych przez naszych instruktorów 60-minutowych warsztatów znajdują się zajęcia muzyczne z rytmiką, taneczne, plastyczne i ruchowe.  Dla każdego spotkania ustalany jest inny, ciekawy temat przewodni zajęć, z którym związane są ćwiczenia i zabawy, dlatego też dzieci się nie nudzą i chętniej w nich uczestniczą. Nasze zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem doświadczonych prowadzących, w czystym i przestronnym pomieszczeniu, dzięki czemu maluchy mogą bezpiecznie uczestniczyć w zabawach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć oraz aktualnym grafikiem.

Lokalizacja i kontakt

Hop i bęc

Nasz profil facebook: facebook.com/hopibec 
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Zajęcia odbywają się w sali Klubu Yogi w budynku Spółdzielni „Rozłogi" - ul. Lazurowa 14, 01-310 Warszawa (Bemowo / Jelonki):