Witamy na stronie zajęć dla dzieci Hop i bęc!

Zajęcia dla dzieci w Warszawie na Bemowie – Witamy w Hop i bęc

Szukasz interesujących zajęć dla Ciebie i Twojego Maluszka?

Trafiłaś doskonale!

Zajęcia Hop i bęc zostały stworzone specjalnie z myślą o Was!

 

Hop i bęc to zajęcia animacyjne o charakterze plastyczno-ruchowym dla dzieci w wieku od 20. miesiąca do 3,5 lat. 

Poprzez urozmaicony program zajęć Hop i bęwspieramy dzieci w nabywaniu nowych umiejętności, odpowiadamy na ich naturalną potrzebę poznawania otaczającego świata oraz pomagamy oswoić się z często nową dla nich sytuacją przebywania w grupie rówieśników. Dzieci podczas zabawy uczą się piosenek i rymowanek, ćwiczą umiejętności ruchowe, wybijają rytmy na instrumentach oraz tworzą swoje pierwsze arcydzieła :).

Dla każdego spotkania ustalany jest temat przewodni, z którym związane są proponowane dzieciom gry i zabawy. Podczas zajęć Hop i bękorzystamy z bogatej palety rekwizytów służących uatrakcyjnieniu ich w oczach maluchów (dobrane podkłady audio, różnorodne instrumenty muzyczne, chusta Klanza, poduszki, piłki, zabawki, przybory plastyczne).

Zajęcia odbywają się w przestronnej, czystej i jasnej sali, dając małym odkrywcom dużo pola do popisu. Dzieciom w spotkaniach zawsze towarzyszą opiekunowie. Wierzymy, że doświadczenia wyniesione z zajęć Hop i bęstanowić mogą inspirację do dalszego kreatywnego spędzania czasu z dzieckiem.

Serdecznie zapraszamy!